Kopiowanie kaset Studio

Kopiowanie kaset VHS Wola od 15 zł Cała Kaseta

Zadzwoń 48-570-012-632

20 zł cała kaseta 1/szt

Kopiowanie kaset VHS Wola

Przegrywanie kaset VHS Wola

Kopiowanie kaset Minidv Wola

Kopiowanie kaset Hi8 Wola

Przegrywanie kaset VHS na Dvd Wola
Studio przegrywania kaset Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Dzielnica Wola jest jedną z najstarszych dzielnic Warszawy.

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Mieszka to najstarsze pokolenie mieszkańców.Wśród nich jest wiele osób które posiadają kasety VHS, MinDv lub np kasety Hi8 ale kopiujemy każdy rodzaj/format kaset analogowych i cyfrowych.

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Dla wszystkich Mieszkańców Woli przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę kopiowania starych kaset VHs na Dvd lub pendrive w bardzo dobrej cenie.

Szczególnie że kasety VHS do kopiowania odbieramy gratis. Ponadto oferta przy wielu sztukach jest atrakcyjna cenowo  20 zł od sztuki kasety bez względu na długość nagrania.

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Przegrywanie kaset VHS na Warszawskiej Woli łączymy też z usługami skanowania i wywoływania starych klisz czy filmów 8mm. jesteśmy pasjonatami naszej pracy

Kasety nie przegrywamy chińskimi urządzeniami a profesjonalnym sprzętem Panasonic i Sony .Jest to sprzęt studyjny do przegrywania kaset VHS

Procedura kopiowania kaset VHS na Woli jest następująca.

Po telefonie do Naszej firmy pracownik oddelegowany przyjeżdża na Wolę w gratisie odbiera kasety i spisuje szczegółowy protokół odbioru kaset. Następnie zapisuje wymagania klienta i wpisuje termin wykonania usługi.

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Po przekazaniu kaset do przegrywania VHS na Woli.Pracownik dzwoni i podaje w jakim stanie jest kaseta .Jeśli kaseta jest w dobrym stanie przystępuje do kopiowania.

Dodatkowo informujemy że przegrywamy też kasety VHS zepsute bo je reperujemy połamane i spleśniałe.U nas otrzymacie Państwo pełny serwis kaset VHS

Format przegrania jest wysokiej jakości a nie podstawowej. Ponieważ pracujemy na sprzęcie studyjnym do przegrywania kaset VHS na Woli.

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Jesli kaseta jest w stanie “tragicznym” z zasady przegrywamy ją klientowi gratis jako odzyskanie jakiegokolwiek materiału.

Nasze usługi na Woli to tez Studio na ul Nakielskiej

 

Kopiowanie kaset VHS Wola
Kopiowanie kaset VHS Wola

Ale kasety odbieramy z zasady przy Starym Domu Towarowym Wola. Lub od klienta z lokalu.

Zgodnie z ustawą obowiązują u Nas prawa konsumenckie wystawiamy paragony i faktury.

Za jakość niech służy nasza współpraca z Telewizją Polską przy archiwizacji materiałów na archiwalnych taśmach. Osoby z dzielnicy Wola mogą liczyć na naszą sumienność przy wykonywaniu kopiowania kaset VHS na Dvd czy Pendrive na Warszawskiej Woli

Usługi na Woli w zakresie kopiowania kaset VHS świadczymy w następujących dzielnicach Woli

Kopiowanie kaset VHS Koło,
Kopiowanie kaset VHS Ulrychów,
Kopiowanie kaset VHS Odolany,
Kopiowanie kaset VHS Powązki,
Kopiowanie kaset VHS Młynów,
Kopiowanie kaset VHS Czyste,
Kopiowanie kaset VHS Nowolipki,
Kopiowanie kaset VHS Mirów.

Zapraszamy do skorzystania z usług na Woli

                              Proces kopiowania kaset VHS na Woli rozpoczynamy od rozmowy z konsultantem .Ustalamy ilość kaset VHS do kopiowania termin do kiedy mamy je przegrać. Następnie nasz Kurier odbiera kasety Vhs od Państwa.

Po przejrzeniu kaset otrzymujecie Państwo informację w jakim są one stanie. I podejmujecie często Państwo decyzję które kasety VHS kopiować .

Po ustalonym terminie kontaktuje się nasz przedstawiciel zgodnie z informacjami podanymi w formularzu. I informuje o terminie odwiezienia przegranych kaset Vhs