Kopiowanie kaset Studio

Pamiątki Rodzinne

Zadzwoń 48-570-012-632

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Pamiątki po Rodzinie

Archiwizacja pamiątek Rodzinnych

Zabezpieczenie Pamiątek Rodzinnych

Cyfryzacja pamiątek rodzinnych
Przekazanie Pamiątek rodzinnych
               Naprawa i ratowanie Pamiątek Rodzinnych


Oferta:
1.Profesjonalnie fotografujemy pamiątki (Profesjonalny Fotograf Dzieł sztuki)
2.Profesjonalnie filmujemy pamiątki
3.Podpisujemy umowę poufności
4.Skanujemy stare dokumenty zdjęcia
5.Montujemy prezentacje
6.Przegrywamy Stare kasety
7.Wywołujemy twoje klisze
8.Naprawiamy stare zdjęcia
9.Montujemy Stare i nowe materiały

Pamiątki rodzinne to nieodzowny element naszego dziedzictwa. To nie tylko historia naszej rodziny, to także dziedzictwo naszych najbliższych, które z biegiem lat poza wspomnieniami są dla nas niezwykle cenne zarówno materialnie jak i duchowo. Pamiątki rodzinne to także świadectwo naszego majątku.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Bardzo często wracając wspomnieniami do najbliższych, których z nami już nie ma przypominamy sobie nie tylko wspólnie spędzone chwile, troski czy radości. Często wspominamy rzeczy, które nam się kojarzą z naszymi babciami, dziadkami czy rodzicami i innymi bliskimi nam osobami.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Wśród pamiątek rodzinnych najczęściej wymienia się zdjęcia, obrazy, biżuterię, zegarki, obrączki. To podstawowe elementy, które jako pierwsze przychodzą nam do głowy, gdy ktoś pomyśli o pamiątkach rodzinnych. Jak najbardziej są bardzo cenne i niejednokrotnie niepowtarzalne przedmioty, które są nieodzownym elementem historii związanej z bliskimi nam ludźmi, którzy bardzo często po odejściu zostawiają po sobie cenną i przede wszystkim ciekawą spuściznę.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Na miano pamiątek rodzinnych zasługują również zabytkowe meble noszące ślady użytkowania, zastawy naczyń, sztućce, monety, kolekcje znaczków pocztowych, starych pocztówek, dokumenty różnego rodzaju. W niejednym domu znaleźć można rękodzieła miejscowej kultury ludowej, bardzo często wykonane rękami naszych najbliższych, które w dawnych czasach były nie tylko przedmiotami codziennego użytku, były cenne dla ich właścicieli ze względu na trud i pracę jaką trzeba było włożyć w ich wykonanie.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Pamiątki rodzinne to także instrumenty zarówno te małe jak i duże. Do pamiątek rodzinnych należy również zaliczyć wszelkie rzeźby, relikwie wojskowe, listy napisane odręcznie, pamiętniki, zbiory książek, pierwsze wydania poczytnych gazet, porcelanowe lalki, zabawki z czasów PRL, zabawki z XIX i początków XX wieku a także starsze, figurki z mosiądzu, kolekcje żołnierzyków, samochodziki, kolejki elektryczne, plakaty z autografami, karty kolekcjonerskie z piłkarzami, karty kolekcjonerskie z postaciami ze starych filmów, militaria ( między innymi szable, pistolety z różnych epok), stare sztylety z bogato zdobionymi rękojeściami, sztandary, flagi pułków i symbole oddziałów wojskowych, pamiątki żołnierskie z różnych epok.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Bardzo często, gdy wchodzimy do domów naszych bliskich w chwili, gdy nie ma ich już z nami zabieramy się za porządki i tak w nasze ręce trafiają coraz cenniejsze znaleziska. Znajdujemy płyty winylowe, kasety magnetofonowe, kasety VHS, stare kasety innych formatów, płyty DVD.

Zastanawiacie się Państwo w jaki sposób zabezpieczyć wszystkie pamiątki rodzinne, jak zachować dowód ich istnienia na wypadek różnych zdarzeń losowych i sytuacji życiowych, klęsk żywiołowych takich jak powódź, pożar czy inne nieprzewidziane wypadki, po których bardzo często dana rzecz zostaje zniszczona i nie da się jej odzyskać.  Jednym ze sposobów jest archiwizacja cyfrowa cennych dla nas przedmiotów i pamiątek rodzinnych.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Albumy ze zdjęciami z rodzinnych chwil, w fotografiach znajdujemy również zdjęcia pogrzebowe, które w dawnych czasach były bardzo często wykonywane, a co za tym idzie są również bardzo cenną pamiątką rodzinną. Ze wszystkich fotografii możemy odtworzyć w formie cyfrowej wspomnienia z różnych etapów życia naszych bliskich.  Skanujemy stare zdjęcia papierowe, naprawiamy stare poniszczone zdjęcia, które nadszarpnął ząb czasu i zamieniamy je w zdjęcia cyfrowe, tworzymy z nich albumy zapisane w dedykowanej chmurze, na nośnikach cyfrowych, do których w każdej chwili można wrócić w czasach gdzie komputery i Internet są nieodzownym elementem naszego życia.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Stare kasety VHS oraz kasety nagrane w różnych formatach to filmy z naszego dzieciństwa, ze ślubów, chrztów, Komunii Świętej, rodzinnych imprez czy innych ważnych dla nas uroczystości. Wszystkie stare kasety przegrywamy i zamieniamy na wersje cyfrowe, które również można zapisać na nośnikach cyfrowych czy chmurze internetowej . Stare nagrania możemy połączyć z filmami nagrywanymi nowoczesnymi urządzeniami. Łączymy stare i nowe technologie tworząc dla Państwa historie rodzinne w nowym wymiarze cyfrowym.

Taśmy magnetofonowe kiedyś bardzo popularne dziś stanowią cenną pamiątkę rodzinną, na taśmach magnetofonowych bardzo często nasi dziadkowie czy rodzice nie mając kamer wideo nagrywali wydarzenia z życia rodzinnego co stanowi bardzo ważną pamiątkę.  Przegrywając kasety magnetofonowe w wersję cyfrową możemy cofnąć się do czasów popularnych słuchowisk radiowych i stworzyć dla Państwa Wasze prywatne rodzinne słuchowisko.

Wiemy już w jaki sposób możemy zabezpieczyć zdjęcia, filmy czy nagrania głosowe.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Jak w takim razie możecie Państwo zabezpieczyć pozostałe wymienione przez nas pamiątki?

Dokładnie tak, jak zdjęcia i wszelkiego rodzaju nagrania w formie cyfrowej. Wykonujemy profesjonalne fotografie wszystkich cennych dla Państwa przedmiotów , tworząc z nich archiwum cyfrowe zapisane na nośniach cyfrowych, które poza wartością sentymentalną stanowi dowód własności danego przedmiotu, kolekcji, dokumentu urzędowego czy majątkowego.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

Archiwizacja cyfrowa pamiątek rodzinnych to nie tylko zachowane wspomnienia, to także ratunek dla rzeczy starych, których tylko na pierwszy rzut oka nie da się uratować przed zapomnieniem. Archiwum cyfrowe pamiątek rodzinnych to także zabezpieczenia i dowód posiadania rzeczy i dokumentów w jednym zebranym miejscu.

Pamiątki Rodzinne
Pamiątki Rodzinne

 

Pamiętamy

Pamiątki rodzinne
Pamiątki rodzinne