Kopiowanie kaset Studio

Przegrywanie płyt CDI

Przegrywanie płyt CD-I

Przegrywanie płyt CDI

Przegrywanie płyt CD-I audio

Przegrywanie płyt CD –I Wideo

Przegrywanie gier CD-I Wideo na własny użytek dozwolony
Przegrywanie płyt CD-I
Przegrywanie płyt CD-I
Nazwa usługi cena brutto za sztuke
Przegrywanie płyt Cd I 38 zł

CD-I dyski, Audio CD-I, CD-I + G (CD-I + Grafika), Karaoke CD-I, CD-I Zdjęcia i CD-I Wideo (VCD-Is),

Wszyscy Pamiętają w 1992 roku premierę konsoli do gier Philips CD-I ?

Nie wszyscy bo raczej mało było w Polsce płyt CD-I i głownie była to pornografia .Był to zbytek dla bogaczy

Ale czy Philips CD-I to odtwarzacz cd-ków.?

Nie . to bardzo trudne pytanie

To wielofunkcyjny sprzęt rewolucja magnetowid odtwarzacz cd i Konsola do Gier z padami

Jakie formaty odtwarza CDI lub CD-I?

Odtwarza następujące formaty :

CD-I dyski, Audio CD-I, CD-I + G (CD-I + Grafika), Karaoke CD-I, CD-I Zdjęcia i CD-I Wideo (VCD-Is),

Z czego składa się ten sprzęt CDI?

Z mało istotnego odtwarzacza cd za który można zapłacić max 150 zł z karty wkładanej od tyłu w Video wartej ok 600 zł i z padów po 500 zł sztuka

Przegrywanie płyt CD-I
Przegrywanie płyt CD-I
Przegrywanie płyt CD-I
Przegrywanie płyt CD-I
Ile kosztuje przegranie płyty Cd I Wideo?

Cena zależna jest od ilości sztuk 1 sztuka kosztuje 38 zł

Ile kosztują oryginalne płyty Cd - i ?

Koszt oryginalnej płyty oscyluje ok 200 zł

on Philips i CD-I jest interakcyjnymi multimediami, które CD-I gracza rozwinęło i handluje przez producenta elektroniki Holendrów Królewskich Philipsa Electronicsa N.V. To kategoria urządzenia został utworzony, by dostarczyć więcej funkcjonalność niż audio CD-I gracz lub chętna konsola, ale w niższej cenie niż osobistym komputerze z CD-I-ROM jazda w czasie. Oszczędności kosztu były z powodu braku niesztywnej jazdy, klawiatury, myszy, monitora (telewizja standardu jest użyta)i mniej obsługiwały oprogramowanie systemu.

Oprócz igrzysk, edukacyjnych i tytuły odniesienia multimediów zostały doprowadzone, taki jak interakcyjne encyklopedie, do tournee muzeum, itd.., które było popularne zanim publiczny Dostęp do Internetu był rozpowszechniony. Konkurenci zawarli Tandy SIŁĘ i Komandora CD-ITVA.

Ja CD-I również odnosi przez CD-I pocieszam, również znany używany jako Zielona Książka, która została rozwinięta przez Philipsa i Sony. Praca na CD-I zacząłem się w 1984 i to najpierw publicznie zostało ogłoszone w 1986.. Pierwsi Philips i CD-I gracz, wypuszczony w 1991 i początkowo wyceniony wokoło USA $700, było zdolny do grania interakcyjnego ja CD-I dyski, Audio CD-I, CD-I + G (CD-I + Grafika), Karaoke CD-I, CD-I Zdjęcia i CD-I Wideo (VCD-Is), chociaż ten drugi zażądał od opcjonalnej “Cyfrowej Karty graficznej” dostarczenia MPEG-1 rozszyfrowując.

Podania

Wczesne wypuszczenie oprogramowania w CD-I formatuję skupił się ciężko na edukacyjnym, muzyce i tytułach jednobarwnej poprawy, z tylko garścią gier wideo, dużo ich adaptacje igrzysk deska taki jak Łączyć Cztery. Późniejsze próby, by rozwinąć oparcie w rynku igrzysk były nieudane, ponieważ system został zaprojektowany ściśle jako gracz multimediów i w ten sposób był poniżej napędzany w porównaniu z innymi platformami gry komputerowej na rynku w większości poważania. Wcześniejszy ja CD-I igrzyska zawarły wejścia w popularnych Nintendo przywilejach, chociaż te igrzyska nie zostały rozwinięte przez Nintendo. Szczególnie Mariusz gra (tytułowany Mariusz Hotelu)i trzy Legenda Zelda igrzyska zostały wypuszczone: Związek: Twarze Zła, Zelda: Różdżka Gamelon i Przygody Zelda’s. Nintendo i Philips założyli porozumienie, by co-rozwinąć się CD-I-ROM uwydatnienie dla Wspaniałego Systemu Rozrywki Nintendo z powodu upoważniania niezgód z poprzednim partnerem Sony (porozumienie, które doprowadziło do konsoli prototypu, nazwało Stację Gry)Nintendo. Kiedy Philips i Nintendo nigdy nie wypuścili takiego CD-I-ROM rozszerzenia, Philipsa nadal na podstawie umów został pozwolony, by kontynuować używające Nintendo charaktery.

Podania zostały rozwinięte używaniem do opracowania autorskiego oprogramowania wyprodukowanego przez OptImage. Balboa Runtime Biblioteki tego zawartego OptImage’s i MediaMogul. Drugie przedsiębiorstwo, które doprowadziło do do opracowania autorskiego oprogramowania, było Systemami Scenariusza; oni doprowadzili do ABCD-I-mnie.

Philips również wypuścili kilka wersji popularnych TV teleturniejów dla Ja CD-I, zawierając wersje Niebezpieczeństwa! (zagoszczony przez Aleksandra Trebek)Nazwij Tę Melodię (zagoszczoną przez Boba Goen)i dwie wersje Pustkowia Żartownisia (jeden dla dorosłych zagoszczonych przez Mrugnięcie okiem Martindale i jeden dla dzieci zagoszczonych do Lat Wytłoków). Wszystko ja CD-I igrzysk w Ameryce Północnej (z wyjątkiem Imienia Ta Melodia) miał Karol O’Donnell jako spiker. Holandia również wypuściła jego wersję Języka na ja CD-I w 1994..

W 1993, amerykański muzyk Todd Rundgren utworzył pierwszy muzyka-tylko w pełnych interakcyjny CD-I, Żaden Porządek Świata, dla Ja CD-I. To podanie pozwala użytkownikowi zupełnie ułożyć album całości w ich własnej osobistej drodze z ponad 15,000 punktami modyfikowania.

Ja CD-I ma serie uczenia się, że igrzysk (“edutainment”) wcelował w dzieciach od dzieciństwa do wieku dojrzewania. Ci przeznaczeni dla młodsza widownia zawarła Busytown, Berenstain Znosi i różny inni, którzy zwykle mieli żywe rysujesz-podobne ustawienie w towarzystwie muzyki i łamigłówek logiki.

Chociaż obszernie handlowane przez Philipsa, szczególnie przez infomercial, zainteresowanie konsument mną CD-I tytuły pozostały niewysoko. Przez 1994, sprzedaże z ja CD-I systemy zaczęły się zwolnić i w 1998 asortyment został upuszczony. Philips mieli do tego czasu, już sprzedany jego gra komputerowa subsidary, Philipsa Media BV do francuskiego wydawcy Infogrames w 1996..

Bardzo dużo pełnego wideo ruchu tytułuje taki jak Legowisko Smoka i Szalony Pies McCree wydał się na systemie. Jeden z tych, Pal się:Cykl, jest uważany za jednym z silniejszy ja CD-I tytułuje i później jest skręcony w lewie do PC. Luty 1994 zagadnienia Elektronicznych Gry komputerowej Miesięcznie zauważyło, że JA CD-I jest pełnymi zdolnościami wideo ruchu byli jego najsilniejszym punktem i, że prawie wszystek jego najlepsze oprogramowanie wymagał karty ulepszenia MPEG.

Z rynkiem wewnętrznym wyczerpanym, Philips spróbowali z jakimś sukcesem umieszczać technologię jako rozwiązanie dla podań kiosku i przemysłowych multimediów.

Rynek konkurencja

Panasonic M2 jest interakcyjnym kioskiem. Multimedia / gra wideo systemy zawierają Komandora CD-ITVA, Pionier LaserActive, 3DO Interakcyjny Multiplayer i System informacyjny Wideo Tandy. Oddane konsole gry wideo oparte na CD-I-ROM mediach zawierają Sega Mega Jazdę / Genezę z Sega Mega CD-I / Sega CD-I ekspansji, 3DO Interakcyjny Multiplayer i NEC TurboDuo.

Recepcja,

Chociaż Philips agresywnie wypromowali Ja CD-I, przez 1993 Świata Gry komputerowej Komputera przytoczonego to “sceptycyzm upiera się o jego długotrwałych perspektywach” w porównaniu z innymi platformami jak IBM PC compatibles, Płaszcz nieprzemakalny Jabłka i Sega Geneza. 1995 wczesnej rewizji systemu w GamePro stwierdziło to “niezgodna chętna jakość kładzie mnie CD-I w wadzie przeciw innym wysoko napędzanym chętnym wytwórcom.”

Po jego przerwaniu, z mocą wsteczną, CD-I niezwykle byłem zrobiony ujęciem panoramicznym przez krytyków o jego grafice, igrzyskach i układach sterowaniu. JA CD-I jest różnymi kierownikami został zaszeregowany piąty najgorszy kierownik gry wideo przez IGN edytora Craig Harris. Świat PC zaszeregował to jako czwarty na ich wykazie “ 10 Najgorszych Systemów Gry wideo Cały Czasu”. Gamepro.com sporządził listę to jako numer cztery na ich wykazie 10 Najgorzej Sprzedających Konsoli Cały Czasu.  W 2008, CNET sporządzony listę system na jego wykazie worst gry pociesza(s) kiedykolwiek.  W 2007, GameTrailers zaszeregował Philipsa i’a CD-I, ponieważ czwarty najgorsi pocieszają cały czasu w jego Szczycie 10 Najgorszym Pocieszają skład.

Igrzysk, które najwięcej ciężko skrytykowane zawierają Mariusza Hotelu, Związek: Twarze Zła, Zelda: Różdżka Gamelon i Przygody Zelda’s. Seanbaby ratedThe Różdżka EGM’s Gamelon jako jeden z worst gry wideo cały czasu. Jakkolwiek Pal się:Cykl pozytywnie otrzymany przez krytyków i często był podtrzymany jako tytuł wyróżniania się dla Ja CD-I.

Przegrywanie płyt CDI Gdynia
Przegrywanie płyt CDI Częstochowa
Przegrywanie płyt CDI Radom
Przegrywanie płyt CDI Rzeszów
Przegrywanie płyt CDI Toruń
Przegrywanie płyt CDI Sosnowiec
Przegrywanie płyt CDI Kielce
Przegrywanie płyt CDI Gliwice
Przegrywanie płyt CDI Olsztyn
Przegrywanie płyt CDI Zabrze
Przegrywanie płyt CDI Bielsko-Biała
Przegrywanie płyt CDI Bytom
Przegrywanie płyt CDI Zielona Góra
Przegrywanie płyt CDI Rybnik
Przegrywanie płyt CDI Ruda Śląska
Przegrywanie płyt CDI Opole
Przegrywanie płyt CDI Tychy
Przegrywanie płyt CDI Gorzów Wielkopolski
Przegrywanie płyt CDI Elbląg
Przegrywanie płyt CDI Płock
Przegrywanie płyt CDI Dąbrowa Górnicza
Przegrywanie płyt CDI Wałbrzych
Przegrywanie płyt CDI Włocławek
Przegrywanie płyt CDI Tarnów
Przegrywanie płyt CDI Chorzów
Przegrywanie płyt CDI Koszalin
Przegrywanie płyt CDI Kalisz
Przegrywanie płyt CDI Legnica
Przegrywanie płyt CDI Grudziądz
Przegrywanie płyt CDI Jaworzno
Przegrywanie płyt CDI Słupsk
Przegrywanie płyt CDI Jastrzębie-Zdrój
Przegrywanie płyt CDI Nowy Sącz
Przegrywanie płyt CDI Jelenia Góra
Przegrywanie płyt CDI Siedlce
Przegrywanie płyt CDI Mysłowice
Przegrywanie płyt CDI Konin
Przegrywanie płyt CDI Piła
Przegrywanie płyt CDI Piotrków Trybunalski
Przegrywanie płyt CDI Inowrocław
Przegrywanie płyt CDI Lubin
Przegrywanie płyt CDI Ostrów Wielkopolski
Przegrywanie płyt CDI Suwałki
Przegrywanie płyt CDI Stargard
Przegrywanie płyt CDI Gniezno
Przegrywanie płyt CDI Ostrowiec Świętokrzyski
Przegrywanie płyt CDI Siemianowice Śląskie
Przegrywanie płyt CDI Głogów
Przegrywanie płyt CDI Pabianice
Przegrywanie płyt CDI Leszno
Przegrywanie płyt CDI Żory
Przegrywanie płyt CDI Zamość
Przegrywanie płyt CDI Pruszków
Przegrywanie płyt CDI ŁomżaPrzegrywanie płyt CDI Ełk
Przegrywanie płyt CDI Tomaszów Mazowiecki
Przegrywanie płyt CDI Chełm
Przegrywanie płyt CDI Mielec
Przegrywanie płyt CDI Kędzierzyn-Koźle
Przegrywanie płyt CDI Przemyśl
Przegrywanie płyt CDI Stalowa Wola
Przegrywanie płyt CDI Tczew
Przegrywanie płyt CDI Biała Podlaska
Przegrywanie płyt CDI Bełchatów
Przegrywanie płyt CDI Świdnica
Przegrywanie płyt CDI Będzin
Przegrywanie płyt CDI Zgierz
Przegrywanie płyt CDI Piekary Śląskie
Przegrywanie płyt CDI Racibórz
Przegrywanie płyt CDI Legionowo
Przegrywanie płyt CDI Ostrołęka
Przegrywanie płyt CDI Świętochłowice
Przegrywanie płyt CDI Wejherowo
Przegrywanie płyt CDI Zawiercie
Przegrywanie płyt CDI Skierniewice
Przegrywanie płyt CDI Starachowice
Przegrywanie płyt CDI Wodzisław Śląski
Przegrywanie płyt CDI Starogard Gdański
Przegrywanie płyt CDI Puławy
Przegrywanie płyt CDI Tarnobrzeg
Przegrywanie płyt CDI Kołobrzeg
Przegrywanie płyt CDI Krosno
Przegrywanie płyt CDI Radomsko
Przegrywanie płyt CDI Otwock
Przegrywanie płyt CDI Skarżysko-Kamienna
Przegrywanie płyt CDI Ciechanów
Przegrywanie płyt CDI Kutno
Przegrywanie płyt CDI Sieradz
Przegrywanie płyt CDI Zduńska Wola
Przegrywanie płyt CDI Świnoujście
Przegrywanie płyt CDI Żyrardów
Przegrywanie płyt CDI Bolesławiec
Przegrywanie płyt CDI Nowa Sól
Przegrywanie płyt CDI Knurów
Przegrywanie płyt CDI Oświęcim
Przegrywanie płyt CDI Sopot.